Home

Firma Eko-Nova istnieje na polskim rynku od 2010 roku i została stworzona po to, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Specjalizuje się w produkcji systemów okiennych i drzwiowych wykonywanych z PVC.

W naszej ofercie posiadamy różnorodne systemy okienne oraz akcesoria kompletne w postaci moskitier, okiennic i rolet zewnętrznych. Chętnie wykonujemy okna w nieograniczonych kształtach i bogatej kolorystyce. Nasza szeroka oferta, ma do zaoferowania okna energooszczędne, które gwarantują ponadprzeciętne właściwości z zakresu izolacji termicznej i akustycznej, a materiały wykorzystywane do produkcji okien pochodzą od renomowanych europejskich dostawców.

Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoką jakość i trwałość naszych produktów, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Stale poszerzamy swój asortyment, dzięki któremu zyskujemy nowych klientów.

Eko-Nova to nowoczesna, prężnie działająca firma, która do produkcji naszych okien wykorzystuje w pełni zautomatyzowany park maszynowych. Posiadamy doskonały serwis, szeroką ofertę produktów oraz co najważniejsze konkurencyjne ceny.